Stroje dla hostess i promotorów

Tu znajdziesz realizacje strojów promocyjnych wykonanych przez nas na zlecenie różnych firm i agencji reklamowych. Niech będą dla Ciebie inspiracją do wybrania lub stworzenia swojego stroju promocyjnego. Znajdziesz to odzież na każdą porę roku ( tshirty, koszulki polo, koszule,bluzy, kurtki, spódnice, sukienki, spodnie, marynarki, garnitury, czapki, torby, paski, szelki, apaszki, krawaty) Jeśli nie masz pomysłu, napisz do nas, wymyślimy to za Ciebie!🧡

Sukienka dla hostessy „Autoprofi”

 
Sukienka dla hostessy „Autoprofi”, wykonana z dzianiny poliestrowej punto.Sukienka o ciekawym asymetrycznym wzorze.Pasek wszyty w sukienkę w kolorze kontrastowym, dopasowanym do logo.

Logo jest nanoszone na dzianinę techniką Folia Flex. Metoda ta sprawdza się przy niskich nakładach zamówienia i ograniczonej ilości kolorów w logo (jeden, dwa). Folia Flex jest wycinana ploterem a następnie wgrzewana prasą termotransferową w dzianinę. Dzianina użyta do produkcji jest elastyczna, ale też mięsista dzięki czemu strój dopasowuje się do każdej sylwetki. 
 
Dzianina użyta do produkcji jest bardzo elastyczna, dzięki czemu strój dopasowuje się do każdej sylwetki hostessy.
Jeśli nie masz pomysłu na kolorystykę stroju oraz rozmieszczenie logo to wykonamy to za Ciebie. Napisz do nas.🧡
Zobacz też inne nasze pomysły w katalogu realizacji.

TABELA ROZMIARÓW

O! FUN DESIGN

Kilkanaście lat na rynku. Tysiące realizacji i zadowolonych klientów. Profesjonalizm i doświadczenie  w projektowaniu i produkcji odzieży promocyjnej, reklamowej, scenicznej.

Zapraszamy do współpracy🧡

Instagram

KONTAKT

Adres:
ul. Piotrkowska 276/2B
90-361 Łódź

E-mail:
fun@fun-design.pl

© 2019 FUN DESIGN. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja timedia.pl