Stroje dla hostess i promotorów

Tu znajdziesz realizacje strojów promocyjnych wykonanych przez nas na zlecenie różnych firm i agencji reklamowych. Niech będą dla Ciebie inspiracją do wybrania lub stworzenia swojego stroju promocyjnego. Znajdziesz to odzież na każdą porę roku ( tshirty, koszulki polo, koszule,bluzy, kurtki, spódnice, sukienki, spodnie, marynarki, garnitury, czapki, torby, paski, szelki, apaszki, krawaty) Jeśli nie masz pomysłu, napisz do nas, wymyślimy to za Ciebie!🧡

Strój dla hostessy „Playboy”

 
Strój dla hostessy „Playboy”, złożony z koszulki i leginsów z dzianiny poliestrowej drukowanej całościowo metodą sublimacji. Logo jest nanoszone na dzianinę wraz z tłem.

Metoda druku sublimacyjnego jest bardzo trwała, gdyż farba wnika w tkaninę nie zmieniając jej struktury. Metoda ta sprawdza się przy strojach wykonanych z dzianiny poliestrowej 109% bez domieszki bawełny. Pozwala ona także na zadrukowanie całego stroju w wybranym przez Was kolorze według wzornika Panteone dopasowanym np. do logotypu.
Dzianina użyta do produkcji jest bardzo elastyczna, dzięki czemu strój dopasowuje się do każdej sylwetki hostessy.
Jeśli nie masz pomysłu na kolorystykę stroju oraz rozmieszczenie logo to wykonamy to za Ciebie. Napisz do nas.🧡
Zobacz też inne nasze pomysły w katalogu realizacji.

TABELA ROZMIARÓW

O! FUN DESIGN

Kilkanaście lat na rynku. Tysiące realizacji i zadowolonych klientów. Profesjonalizm i doświadczenie  w projektowaniu i produkcji odzieży promocyjnej, reklamowej, scenicznej.

Zapraszamy do współpracy🧡

Instagram

KONTAKT

Adres:
ul. Piotrkowska 276/2B
90-361 Łódź

E-mail:
fun@fun-design.pl

© 2019 FUN DESIGN. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja timedia.pl